Němý sluha - Váš tichý pomocník na rybách


  • Výroba na zakázku
2 100 Kč
  • Barva
Kategorie: NĚMÝ SLUHA
 

Všichni to známe, když chytáme, tak se v určitém momentě válí všechno kolem nás, převrhnutá plechovka s kukuřicí, rozsypané nástrahy, kýbl se šrotem pod nohama, to je prostě klasika. Pořídíte-li si němého sluhu, táto éra pro Vás skončila. Budete mít na rybách skvělého parťáka, vše bude mít rázem své místo a Vy budete mít pohodlnější chytání.

 

Jednoduše zavrtejte sluhu do země, zajistěte kolíky a máte hotovo. Sluha v základním provedení obsahuje držák na patrony, dvě ramena s magnetickými úchyty, jedno rameno na opření prutu, jedno rameno k ukotvení proti rotaci a zajišťovací kolíky. Doplňky, které si můžete dokoupit jsou: magnetické misky pro všestranné použití, hrnek a popelník.

 

Při vývoji němého sluhy jsme kladli důraz na funkčnost, jednoduchost ovládání, stabilitu, skladnost a váhu. 

 

MAGNETICKÉ RAMENO

Skládá se ze dvou částí a to z výklopného ramene, které je na konci opatřeno magnetem a z fixačního terče, který je opatřen magnetem s opačnou polaritou. Variantu magnetických úchytů jsme zvolili z praktických důvodů. Každý z Vás už nějaké nádoby či misky má, nemusíte tak kupovat další, využijete to, co máte, šetříte peníze. Magnetické rameno slouží primárně k uchycení misek pro vnadící směsi, můžete však libovolně pozice měnit a využít je např. pro držák na patrony, či cokoli jiného. Variabilitu u vody oceníte, každý to rád trochu jinak, zde jste bez omezení.

 

Sejmutí fixačního terče z ramene: nesnažte se oddělovat fixační terč z ramene vylomením, magnety jsou silné, nejjednodušší způsob je zatlačit na terč ve směru ramene k sobě!

 

RAMENO PRO OPŘENÍ PRUTU

Pokládat pruty na zem, či opírat o křeslo už nemusíte. Potřebujete-li podržet prut, sluha Vám poskytuje tři pozice a neřekne ani slovo.

 

DRŽÁK PATRON

Patrony, které jste si doma vyrobili pomocí lisu na patrony nasaďte na trny. Budete je mít pěkně po ruce, vše bude opět pohodlnější. Držák pojme 12ks patron.

 

Máte-li němého sluhu od Patron Fishing, tak jste učinili další krok k tomu, aby Vám u vody bylo ještě lépe.

 

Čáp 3 není součástí. Zakoupíte ZDE

 

NĚMÝ SLUHA


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KB Avatar autora | 3.4.2020
Super 1
5
J Avatar autora | 11.12.2019
Z výrobkem jsem spokojen
4
VJ Avatar autora | 2.11.2019
Němý sluha je perfektní věc. Jen je škoda, že držák na kolíky není jako u stojanu zacvakávací. Je jen na magnet a už se mi povedl jeden kolík ztratit