Tripod ČÁP 3

Čáp 3 je z čapí rodiny TOP.Při vývoji stojanu jsme se soustředili na jednoduchou ovladatelnost, maximální možnost naladění stojanu do různých pozic, vysokou míru stability a skladnost, zkrátka základní předpoklady k tomu, abyste byli u vody spokojeni, vývoj byl dlouhý, ale výsledek stojí za to.

 

1.Jednoduché nastavení Čápa 3 u vody: Dvě nohy dejte proti vodě, jednu nohu dozadu.Pootočte středovou fixaci stojanu tak, abyste nohy tripodu uzamčeli. Na zadní nohu nacvakněte zátěž a je hotovo.Pokud budete potřebovat ještě vyšší stabilitu můžete dvě přední nohy povytáhnou nahoru, pak už jen zbývá naladit pruty přesně, jak potřebujete a je hotovo.

2.Vertikální nastavení ramen Čáp 3(pohyb ramen nahoru a dolu): Každé rameno lze nastavit samostatně a pomocí utahovací matice zafixovat v dané poloze.Na konci ramene držáku je umístěn magnet, praktický detail, pokud jej budete využívat, tak už nikdy nebudete muset hledat jehlu, či návazec, který jste si právě vyrobili. 

3.Horizontální nastavení Čáp 3(pohyb doleva a doprava): povolíte středovou ovládací matici, naladíte ramena do požadované pozice, utáhnete šroub a máte hotovo.

4.Výsuv nohou: každou nohu můžete ladit samostatně a utáhnout pomocí ovládací matice(výsuv: 0-30cm)

5.Závaží: součástí stojanu je závaží, které jednoduše nacvaknete na nohu Čápa 3, tak aby závaží bylo, co nejníže, ale nedotýkalo se země, závaží je odnimatelné, váha 2kg,tzn, že už nebudete muset hledat u vody alternativy jako kámen do tašky či naplněná pet lahev vodou.

6. Na středu stojanu jsme Vám ponechali "retro" hák, pro případ, že byste nacvakávací zátěž někde zapomněli.

7. Čáp 3 je vyroben z houževnatého plastu a výrazně předimenzovaný.

8.Pokud je tripod varianta stojanu který potřebujete, Čáp 3 je Vaše správná volba, nyní vám zbývá učinit už jen poslední krok, objednat a těšit se na první návštěvu u vody.