Děkujeme za Váš velký zájem v začínající sezóně. Prosím berte na vědomí možné zdržení objednávek až 5 dní. Děkujeme za pochopení.

Novinky

Nové barevné varianty

Díky Vám rosteme, přinášíme novinky a rozšiřujeme nabídku.

Zazař u vody a vyber si svou oblíbenou barvu. Stojany a další příslušenství nyní můžeš zakoupit v modré, tyrkysové, červené a žluté barvě. Pokud máš speciální přání na kombinaci barev (např. každé rameno jiné), stačí nám napsat na email a vyrobíme pro Tebe unikátní stojan. My jsme přímo výrobci, tudíž v naší dílně není problém přidat na Váš stojan i jméno či přezdívku.

Inspiruj se ZDE

Tripod ČÁP 3

Čáp 3 je z čapí rodiny TOP.Při vývoji stojanu jsme se soustředili na jednoduchou ovladatelnost, maximální možnost naladění stojanu do různých pozic, vysokou míru stability a skladnost, zkrátka základní předpoklady k tomu, abyste byli u vody spokojeni, vývoj byl dlouhý, ale výsledek stojí za to.

 

1.Jednoduché nastavení Čápa 3 u vody: Dvě nohy dejte proti vodě, jednu nohu dozadu.Pootočte středovou fixaci stojanu tak, abyste nohy tripodu uzamčeli. Na zadní nohu nacvakněte zátěž a je hotovo.Pokud budete potřebovat ještě vyšší stabilitu můžete dvě přední nohy povytáhnou nahoru, pak už jen zbývá naladit pruty přesně, jak potřebujete a je hotovo.

2.Vertikální nastavení ramen Čáp 3(pohyb ramen nahoru a dolu): Každé rameno lze nastavit samostatně a pomocí utahovací matice zafixovat v dané poloze.Na konci ramene držáku je umístěn magnet, praktický detail, pokud jej budete využívat, tak už nikdy nebudete muset hledat jehlu, či návazec, který jste si právě vyrobili. 

3.Horizontální nastavení Čáp 3(pohyb doleva a doprava): povolíte středovou ovládací matici, naladíte ramena do požadované pozice, utáhnete šroub a máte hotovo.

4.Výsuv nohou: každou nohu můžete ladit samostatně a utáhnout pomocí ovládací matice(výsuv: 0-30cm)

5.Závaží: součástí stojanu je závaží, které jednoduše nacvaknete na nohu Čápa 3, tak aby závaží bylo, co nejníže, ale nedotýkalo se země, závaží je odnimatelné, váha 2kg,tzn, že už nebudete muset hledat u vody alternativy jako kámen do tašky či naplněná pet lahev vodou.

6. Na středu stojanu jsme Vám ponechali "retro" hák, pro případ, že byste nacvakávací zátěž někde zapomněli.

7. Čáp 3 je vyroben z houževnatého plastu a výrazně předimenzovaný.

8.Pokud je tripod varianta stojanu který potřebujete, Čáp 3 je Vaše správná volba, nyní vám zbývá učinit už jen poslední krok, objednat a těšit se na první návštěvu u vody.

 

Grand Prix 1.místo za feederový stojan Čáp 2

Minulý týden jsme zavítali k sousedům na Slovensko do Bratislavy, kde se konal veletrh rybaření. Obdrželi jsme zde 1.místo v soutěži GRAND PRIX v kategorii feeder za feederový stojan Čáp 2.

Příští akce, kde můžete naše výrobky vyzkoušet a zakoupit, bude veletrh For Fishing

Budeme se na Vás těšit :) 

Nové feederové stojany - Čáp 2

 

Čáp 2, je stojan primárně určen pro dva feederové pruty, avšak můžete jej použít např. i na klasické chytání s čihátkem.

Tento feederový stojan má hned několik výhod oproti klasickým stojanům:

1. Historicky první feederový stojan na dva pruty 

2. Vertikální nastavení ramene do jakéhokoli úhlu.

3. Horizontální nastavení stojanu s fixací zavrtávacím kolíkem(výrazně zvyšuje stabilitu a téměř vylučuje možnost vyvrácení).

4. První feederový stojan s zavrtávacím hrotem (výrazně zvyšuje stabilitu)

5. Stojan je velmi lehký.

6. Vyroben z houževnatého plastu a výrazně předimenzovaný.

7. Na rameni stojanu je umístěn magnet, praktický detail, pokud jej budete využívat, tak už nikdy nebudete muset hledat jehlu, či návazec, který jste si právě vyrobili.

8. Příslušenství ke stojanu: Stohovatelné misky na nástrahy s magnetickým uzávěrem - opět velmi praktický detail, který Vám přinese více komfortu u vody

 

Jihočeská rybářská výstava

Druhý ročník rybářské výstavy na jihu Čech, v Českých Budějovicích. Jelikož byl minulý ročník super a přišlo hodně lidí, letošní výstava bude o dva dny delší.

Přijďte se podívat k nám na stánek a nakoupit za akční ceny ;-) Budeme se na Vás těšit v termínu 30.11 - 2.12.2018 v pavilonu T1

Nové feederové stojany již brzy

Rybáři pozor! Ladíme poslední detaily a již brzy se zde na stránkách objeví nové feederové stojany na 1 a na 2 pruty. Stojany budou mít několik vychytávek. Je na co se těšit ;-)

Method feeder krmítko - BOMBA

Vážení rybáři! Je tu naprostá bomba! 

Method feederové krmítko Bomba je 100% aerodynamické, se 100% fixací krmení a a vždy Vám dopadne správnou stranou na dno!

Krmítko Bomba ve verzi na sponu nebo v inline verzi. 

Koupíte ZDE

 

 

OMLUVA

Vážení rybáři,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. jen díky Vám jsme zjistili, že v jedné sérii našich methodových krmítek (zejména u vyšších gramáží) mohlo dojít k uvolnění zátěže. Pokud se Vám toto stalo, zašlete nám prosím fotografii krmítka, tak aby byla vidět gramáž (na info@patron-fishing.cz). Zašleme Vám zátěž novou, poradíme, jak vše opravit a jako omluvenku zašleme jedno krmítko nové. Již jsme se dopátrali tomu, proč se tak stalo, zde je vysvětlení: Krmítka v průběhu zimy prošla teplotním šokem (z -15 stupňů Celsia do +23 stupňů Celsia), vlivem roztažnosti materiálu u některých krmítek fixace povolila, tento jev je již odstraněn a vyřešen, omlouváme se Vám a děkujeme, bez Vás bychom to nikdy nezjistili.

 

 

Stránka 1 z 2 - 18 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.