Novinky

NĚMÝ SLUHA TRIPOD

S němým sluhou budete mít vše po ruce. Váš tichý pomocník na rybách nově v tripodu. Postavíte jej jak na tvrdém či měkkém povrchu. Více o Němém sluhovi ZDE

ČÁP 3 MINI

Minimalistická verze stojanu Čáp. Pro děti i dospělé.

Čáp MINI splňuje vše, co rybář potřebuje. Je to stabilní stojan s výraznou pevnou konstrukcí. Můžete jej složit během několika sekund a neváží téměř nic. Díky konstrukci stojanu můžete pruty dostat do jakékoli pozice jak vertikální, tak i horizontální.

 

Co obsahuje Čáp MINI?

1. Stojan na dva pruty

2. Nacvakávací závaží(cca 2kg)

3. Nasouvací patka s pozicí pro dva zavrtávací kolíky

4. Zavrtávací kolíky:2x

5. Magnetické rameno

6. Magnetický držák

ČÁP 3 FX NA JEDEN A NA DVA PRUTY

A je to tady. Ještě lepší stojan než je Čáp 3. ČÁP 3 FX je na světě, a to hned v několika barevných variantách ;-)

Co jsme zdokonalili? Ramena stojanu jsou řešena tak, aby udržela i těžké kaprové pruty. Kapraři zpozorněte, pokud používáte hlásiče přímo na prut či klasické číhátka, tento stojan je pro Vás ten pravý.

Samozřejmostí zůstala jednoduchá ovladatelnost, maximální možnost naladění stojanu do různých pozic, vysoká míra stability a skladnost. Zkrátka základní předpoklady k tomu, abyste byli u vody spokojeni. 

Rozložení stojanu trvá cca 10 sekund. Stojan lze použít na jakémkoli povrchu. Na pevném podkladu (beton,kámen) použijete na ukotvení nacvakávací zátěž, která je součástí stojanu. Na měkkém povrchu (tráva,hlína,štěrk) můžete použít buď to zacvakávací zátěž nebo si přikoupit kotvící patku a fixovat pomocí kolíků. Při chytání okamžitě pocítíte rozdíl oproti klasickým stojanům, či vidličkám. Vše je zpracováno do detailu. 

Váha: 1,8Kg, Délka: 85cm, Výška: 25cm, Šířka: 25cm

Čáp 3 FX na jeden prut: Místo jednoho ramene je umístěno magnetické rameno. Pokud tedy jste aktivním rybářem a stačí Vám pozice na jeden prut, je tohle ta pravá volba. Stojan Vám poslouží jako držák prutu a zároveň jako ,,chystací stanice ,,( misky se šrotem atd.).  Příslušenství, které lze dokoupit navíc: Kotvící patky ( větší stabilita na měkkém povrchu) a držák na druhý prut.

 

Čáp 3 FX na dva pruty: tripod na dva pruty. Tak jako Čáp 3 FX na jeden prut, má tento stojan středové magnetické rameno, kam lze umístit např. misky. Příslušenství, které lze navíc dokoupit: Kotvící patky ( větší stabilita na měkkém povrchu) a magnetické rameno místo druhého držáku prutu (držák jednoduše odmontujete a namontujete magnetické rameno).

 

Video zde: 

 

Nové barevné varianty

Díky Vám rosteme, přinášíme novinky a rozšiřujeme nabídku.

Zazař u vody a vyber si svou oblíbenou barvu. Stojany a další příslušenství nyní můžeš zakoupit v modré, tyrkysové, červené a žluté barvě. Pokud máš speciální přání na kombinaci barev (např. každé rameno jiné), stačí nám napsat na email a vyrobíme pro Tebe unikátní stojan. My jsme přímo výrobci, tudíž v naší dílně není problém přidat na Váš stojan i jméno či přezdívku.

Inspiruj se ZDE

Tripod ČÁP 3

Čáp 3 je z čapí rodiny TOP.Při vývoji stojanu jsme se soustředili na jednoduchou ovladatelnost, maximální možnost naladění stojanu do různých pozic, vysokou míru stability a skladnost, zkrátka základní předpoklady k tomu, abyste byli u vody spokojeni, vývoj byl dlouhý, ale výsledek stojí za to.

 

1.Jednoduché nastavení Čápa 3 u vody: Dvě nohy dejte proti vodě, jednu nohu dozadu.Pootočte středovou fixaci stojanu tak, abyste nohy tripodu uzamčeli. Na zadní nohu nacvakněte zátěž a je hotovo.Pokud budete potřebovat ještě vyšší stabilitu můžete dvě přední nohy povytáhnou nahoru, pak už jen zbývá naladit pruty přesně, jak potřebujete a je hotovo.

2.Vertikální nastavení ramen Čáp 3(pohyb ramen nahoru a dolu): Každé rameno lze nastavit samostatně a pomocí utahovací matice zafixovat v dané poloze.Na konci ramene držáku je umístěn magnet, praktický detail, pokud jej budete využívat, tak už nikdy nebudete muset hledat jehlu, či návazec, který jste si právě vyrobili. 

3.Horizontální nastavení Čáp 3(pohyb doleva a doprava): povolíte středovou ovládací matici, naladíte ramena do požadované pozice, utáhnete šroub a máte hotovo.

4.Výsuv nohou: každou nohu můžete ladit samostatně a utáhnout pomocí ovládací matice(výsuv: 0-30cm)

5.Závaží: součástí stojanu je závaží, které jednoduše nacvaknete na nohu Čápa 3, tak aby závaží bylo, co nejníže, ale nedotýkalo se země, závaží je odnimatelné, váha 2kg,tzn, že už nebudete muset hledat u vody alternativy jako kámen do tašky či naplněná pet lahev vodou.

6. Na středu stojanu jsme Vám ponechali "retro" hák, pro případ, že byste nacvakávací zátěž někde zapomněli.

7. Čáp 3 je vyroben z houževnatého plastu a výrazně předimenzovaný.

8.Pokud je tripod varianta stojanu který potřebujete, Čáp 3 je Vaše správná volba, nyní vám zbývá učinit už jen poslední krok, objednat a těšit se na první návštěvu u vody.

 

Grand Prix 1.místo za feederový stojan Čáp 2

Minulý týden jsme zavítali k sousedům na Slovensko do Bratislavy, kde se konal veletrh rybaření. Obdrželi jsme zde 1.místo v soutěži GRAND PRIX v kategorii feeder za feederový stojan Čáp 2.

Příští akce, kde můžete naše výrobky vyzkoušet a zakoupit, bude veletrh For Fishing

Budeme se na Vás těšit :) 

Nové feederové stojany - Čáp 2

 

Čáp 2, je stojan primárně určen pro dva feederové pruty, avšak můžete jej použít např. i na klasické chytání s čihátkem.

Tento feederový stojan má hned několik výhod oproti klasickým stojanům:

1. Historicky první feederový stojan na dva pruty 

2. Vertikální nastavení ramene do jakéhokoli úhlu.

3. Horizontální nastavení stojanu s fixací zavrtávacím kolíkem(výrazně zvyšuje stabilitu a téměř vylučuje možnost vyvrácení).

4. První feederový stojan s zavrtávacím hrotem (výrazně zvyšuje stabilitu)

5. Stojan je velmi lehký.

6. Vyroben z houževnatého plastu a výrazně předimenzovaný.

7. Na rameni stojanu je umístěn magnet, praktický detail, pokud jej budete využívat, tak už nikdy nebudete muset hledat jehlu, či návazec, který jste si právě vyrobili.

8. Příslušenství ke stojanu: Stohovatelné misky na nástrahy s magnetickým uzávěrem - opět velmi praktický detail, který Vám přinese více komfortu u vody

 

Jihočeská rybářská výstava

Druhý ročník rybářské výstavy na jihu Čech, v Českých Budějovicích. Jelikož byl minulý ročník super a přišlo hodně lidí, letošní výstava bude o dva dny delší.

Přijďte se podívat k nám na stánek a nakoupit za akční ceny ;-) Budeme se na Vás těšit v termínu 30.11 - 2.12.2018 v pavilonu T1

Nové feederové stojany již brzy

Rybáři pozor! Ladíme poslední detaily a již brzy se zde na stránkách objeví nové feederové stojany na 1 a na 2 pruty. Stojany budou mít několik vychytávek. Je na co se těšit ;-)

Stránka 1 z 3 - 22 položek celkem