Tip

LIS NA PATRONY VELKÝ

2 hodnocení

Lis na výrobu velkých patron.


  • Skladem
399 Kč
Kategorie: LIS NA PATRONY
 
  • Tento lis jsme vyrobili na základě požadavků rybářů, kteří chytají "po staru" tzn. mají jednoduché olověné krmítko na které rukou naplácají šrot a letí to do vody a za druhé jako výhodnější možnost pro rybáře, kteří používají PVA punčochy, které jsou příliš drahé.

 

  • Lisem dokážete vyrobit patrony o průměru 40mm, patrony pak dosahují hmotnosti 50-80g v závislosti na tom, jak je necháte vysušit.

 

  • Obrovskou výhodou tohoto lisu je možnost vkládání peletek, boilisovych kuliček, zkrátka všeho, co Vás napadne. Průměr peletek a boilisových kuliček, které budete vkládat do směsi na výrobu patron nesmí přesáhnout průměr 12mm!

 

  • Vyrobené patrony necháte zavadnout v pokojové teplotě (stačí večer vyrobit a ráno vzít k vodě) a u vody už využíváte pohodlnosti systému. Nepotřebujete s sebou kýbl, máte čisté ruce, nepotřebujete PVA punčochy. Co Vám zůstane vezmete s sebou domů a využijete na další návštěvě, zkrátka šetříte peníze a chytáte pohodlněji...To je Patron Fishing.

 

  • Pro chytání s velkými patronami zvolte Kombinator Speciál, toto krmítko bylo navrženo specialně pro tento případ. Vyrábíme ho ve dvou gramážích 40g a 50g. tzn s velkou patronou a Kombinatorem Special hážete reálně do vody cca 100-120g. 

 

PRŮVODCE VÝBĚREM

 

Velký lis výroba patron


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.