Děkujeme za Váš velký zájem v začínající sezóně. Prosím berte na vědomí možné zdržení objednávek až 5 dní. Děkujeme za pochopení.
Novinka Tip

ČERVÁK SPECIAL

3 hodnocení

Krmítko na červy s možností fixace nástrahy.


  • Skladem
50 Kč
Kategorie: KRMÍTKA NA ČERVY
 

ČERVÁK SPECIAL

Toto krmítko se používá pro chytání s čistými, živými, masovými červy. Krmítko má na sobě speciální výklenek, v kterém můžete fixovat Vaši nástrahu, takže máte jistotu, že si nezamotáte návazec při náhozu (obzvlášť pokud používáte na návazce šnůry; na návazce doporučujeme fluorocarbon- krásně drží tvar,nemotá se a nemá paměť). Krmítko je konstruováno tak, že spadne vždy správnou stranou na dno. 

 

Rada:

 

1.Vždy když chytáte na masové červy, tak je před použitím vyčistěte. Jedna z možností je přesypat červy dětskou jemnou krupicí, chvíli je tam nechat, a potom přesít krupici přes síto, čisté červy ze síta vysypat do plátěného pytlíku a je hotovo.

2.Před použitím nechte červy roztančit (slunce udělá tuto práci perfektně), čím více se hýbou, tím větší parádu ve vodě dělají.

3.U tohoto krmítka nikdy nemíchejte červy se směsí nebo čímkoli jiným, zalepili byste tak otvory krmítka a červy by se nedostali ven. Je běžné, že v krmítku pár červíků zůstane, nicméně oproti tomu, co vyleze ven, je to zanedbatelné množství.

Červů se do krmítka vleze opravdu hodně, dodržíte-li tyto zásady bude se Vám dařit zakrmovat přesně na místě, kde máte nástrahu (doporučujeme 1-3 červy na háček, popřípadě přidat i kukuřičku). Ryby červy milují, proto jsme těmto krmítkům věnovali ve vývoji hodně pozornosti, podívejte se i na další krmítka od PATRON FISHING SYSTEM, stojí za to.

 

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora 11.3.2019 11:03
Dobrý den jaká je hmotnost ?
Odpovědět

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5,0 3 hodnocení
Přidat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.