Červák set obsahuje:

1x Červák Special

1x Klasik

1x Červák Duo

1x Červák Duo- Směs


  • Skladem
230 Kč
Kategorie: KRMÍTKA NA ČERVY
 

ČERVÁK DUO

Krmítko je složeno ze dvou menších krmítek, což Vám dává několik možností, jak krmítko použít. Do jednoho krmítka dejte čisté červy, do druhého třeba chytací pastu. A nebo jim tam šoupněte rovnou dvojitou porci masových červů, je to na Vás. Nikdy nemíchejte červy s pastou nebo směsí, zalepíte otvory a červy nemají šanci vylézt ven! 

 

ČERVÁK DUO - SMĚS

Krmítko, které Vám dává více možností použití. Můžete chytat na čisté červy a zároveň na směs nebo chytací pastu, či na směs a chytací pastu atd... Je toho hodně, záleží na Vás,co zvolíte.

 

ČERVÁK SPECIAL

Toto krmítko se používá pro chytání s čistými, živými, masovými červy. Krmítko má na sobě speciální výklenek, v kterém můžete fixovat Vaši nástrahu, takže máte jistotu, že si nezamotáte návazec při náhozu (obzvlášť pokud používáte na návazce šnůry; na návazce doporučujeme fluorocarbon- krásně drží tvar,nemotá se a nemá paměť). Krmítko je konstruováno tak, že spadne vždy správnou stranou na dno. 

 

 

ČERVÁK KLASIK

Krmítko pro použití s živými, čistými masovými červy. Chcete li, aby Vám krmítko posloužilo co nejlépe, je třeba dodržet několik zásadních věcí.

 

1. Vždy když chytáte na masové červy, tak je před použitím vyčistěte. Jedna z možností je přesypat červy dětskou jemnou krupicí, chvíli je tam nechat, a potom přesít krupici přes síto, čisté červy ze síta vysypat do plátěného pytlíku a je hotovo.

2. Před použitím nechte červy roztančit (slunce udělá tuto práci perfektně). Čím více se hýbou, tím větší parádu ve vodě dělají.

3. U tohoto krmítka nikdy nemíchejte červy se směsí nebo čímkoli jiným, zalepili byste tak otvory krmítka a červy by se nedostali ven. Je běžné, že v krmítku pár červíků zůstane, nicméně, oproti tomu, co vyleze ven, je to zanedbatelné množství.

Červů se do krmítka vleze opravdu hodně, dodržíte-li tyto zásady, bude se Vám dařit zakrmovat přesně na místě, kde máte nástrahu (doporučujeme 1-3 červy na háček, popřípadě přidat i kukuřičku). Ryby červy milují, proto jsme těmto krmítkům věnovali ve vývoji hodně pozornosti, podívejte se i na další kousky, stojí za to.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: