Základní krmítko na červy


  • Skladem
60 Kč
Kategorie: KRMÍTKA NA ČERVY
 

 

Krmítko pro použití s živými, čistými masovými červy. Chcete li, aby Vám krmítko posloužilo co nejlépe, je třeba dodržet několik zásadních věcí.

 

1. Vždy když chytáte na masové červy, tak je před použitím vyčistěte. Jedna z možností je přesypat červy dětskou jemnou krupicí, chvíli je tam nechat, a potom přesít krupici přes síto, čisté červy ze síta vysypat do plátěného pytlíku a je hotovo.

2. Před použitím nechte červy roztančit (slunce udělá tuto práci perfektně). Čím více se hýbou, tím větší parádu ve vodě dělají.

3. U tohoto krmítka nikdy nemíchejte červy se směsí nebo čímkoli jiným, zalepili byste tak otvory krmítka a červy by se nedostali ven. Je běžné, že v krmítku pár červíků zůstane, nicméně, oproti tomu, co vyleze ven, je to zanedbatelné množství.

Červů se do krmítka vleze opravdu hodně, dodržíte-li tyto zásady, bude se Vám dařit zakrmovat přesně na místě, kde máte nástrahu (doporučujeme 1-3 červy na háček, popřípadě přidat i kukuřičku). Ryby červy milují, proto jsme těmto krmítkům věnovali ve vývoji hodně pozornosti, podívejte se i na další kousky, stojí za to.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: