Děkujeme za Váš velký zájem v začínající sezóně. Prosím berte na vědomí možné zdržení objednávek až 5 dní. Děkujeme za pochopení.
Novinka Tip

ČERVÁK KLASIK

3 hodnocení

Základní krmítko na červy


  • Skladem
50 Kč
Kategorie: KRMÍTKA NA ČERVY
 

ČERVÁK KLASIK

 

Krmítko pro použití s živými, čistými masovými červy. Chcete li, aby Vám krmítko posloužilo co nejlépe, je třeba dodržet několik zásadních věcí.

 

1.Vždy když chytáte na masové červy, tak je před použitím vyčistěte. Jedna z možností je přesypat červy dětskou jemnou krupicí, chvíli je tam nechat, a potom přesít krupici přes síto, čisté červy ze síta vysypat do plátěného pytlíku a je hotovo.

2.Před použitím nechte červy roztančit (slunce udělá tuto práci perfektně). Čím více se hýbou, tím větší parádu ve vodě dělají.

3.U tohoto krmítka nikdy nemíchejte červy se směsí nebo čímkoli jiným, zalepili byste tak otvory krmítka a červy by se nedostali ven. Je běžné, že v krmítku pár červíků zůstane, nicméně, oproti tomu, co vyleze ven, je to zanedbatelné množství.

Červů se do krmítka vleze opravdu hodně, dodržíte-li tyto zásady, bude se Vám dařit zakrmovat přesně na místě, kde máte nástrahu (doporučujeme 1-3 červy na háček, popřípadě přidat i kukuřičku). Ryby červy milují, proto jsme těmto krmítkům věnovali ve vývoji hodně pozornosti, podívejte se i na další kousky, stojí za to.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5,0 3 hodnocení
Přidat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.