Novinka Tip Výroba na zakázku

ČÁP 3

Čáp 3 - tripod, varianta na dva pruty

Čáp 3 je z čapí rodiny TOP. Při vývoji stojanu jsme se soustředili na jednoduchou ovladatelnost, maximální možnost naladění stojanu do různých pozic, vysokou míru stability a skladnost. Zkrátka základní předpoklady k tomu, abyste byli u vody spokojeni. Vývoj byl dlouhý, ale výsledek stojí za to.

 

Němý sluha není součástí. Zakoupíte ZDE


  • Zvolte variantuNA ZAKÁZKUNA ZAKÁZKUNA ZAKÁZKU
3 899 Kč
  • Barva
Kategorie: STOJANY
 

 

1. Jednoduché nastavení Čápa 3 u vody: Dvě nohy dejte proti vodě, jednu nohu dozadu. Pootočte středovou fixaci stojanu tak, abyste nohy tripodu uzamčeli. Na zadní nohu nacvakněte zátěž a je hotovo. Pokud budete potřebovat ještě vyšší stabilitu, můžete dvě přední nohy povytáhnout nahoru. Pak už jen zbývá naladit pruty přesně jak potřebujete.

2. Vertikální nastavení ramen Čáp 3 (pohyb ramen nahoru a dolů): Každé rameno lze nastavit samostatně a pomocí utahovací matice zafixovat v dané poloze. Na konci ramene držáku je umístěn magnet, praktický detail. Pokud jej budete využívat, tak už nikdy nebudete muset hledat jehlu, či návazec, který jste si právě vyrobili. 

3. Horizontální nastavení Čáp 3 (pohyb doleva a doprava): povolíte středovou ovládací matici, naladíte ramena do požadované pozice, utáhnete šroub a máte hotovo.

4. Výsuv nohou: každou nohu můžete ladit samostatně a utáhnout pomocí ovládací matice (výsuv: 0-30cm)

5. Závaží: součástí stojanu je závaží, které jednoduše nacvaknete na nohu Čápa 3 tak, aby závaží bylo co nejníže, ale nedotýkalo se země. Závaží je odnimatelné, váží 2 kg. Nyní už nebudete muset hledat u vody alternativy jako kámen do tašky, či naplněná pet lahev vodou.

6. Na středu stojanu jsme Vám ponechali "retro" hák, pro případ, že byste nacvakávací zátěž někde zapomněli.

7. Čáp 3 je vyroben z houževnatého plastu a výrazně předimenzovaný.

8. Pokud je tripod varianta stojanu, který potřebujete, Čáp 3 je Vaše správná volba. Nyní vám zbývá učinit už jen poslední krok: objednat a těšit se na první návštěvu u vody.

 

 

 

 

 

 

ČÁP 3


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
7x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RK Avatar autora | 9.5.2020
Petrův Zdar. Žel nemohu hodnotit stojan, protože na feeder nechytám. Je to dárek ke čtyřicátinám a ty bude mít můj kamarád až za dva měsíce. Chtěl bych ale poděkovat firmě. Byli velice solidní a na mé dotazy, které jsem dával o víkendu, i o víkendu odpovídali. Odpovídali a nabízeli alternativy. Myslím tedy, že i výrobek bude tak solidní jako firma. Děkuji
5
Avatar autora | 8.8.2019
Splnilo očekávání, velmi kvalitní produkt a s tím i spojená cena. Zatím pouze pár vycházek k vodě. Stabilita velmi dobrá, variabilní nastavení. Je vidět, že nad vývojem někdo přemýšlel. Nejsem velký fanda plastových součástí, zde je však nutné podotknout, ze se díly jeví velmi pevné a dobře dimenzované. Přesto bych uvítal závaží spíše kovové, než dutým plastový válec z části vyplněný kovovou “drtí”. Tento díl se jeví, že by mohl být náchylnější na poškození pádem, či úderem a to s ohledem na částečnou dutost a křehkost plastu. Nicméně je to jen můj názor a celkově maličkost u tohoto, dle mého úsudku, kvalitního výrobku. Člověk má chuť říct......vyrobeno rybáři pro rybáře.
5
GF Avatar autora | 31.7.2019
Velká spokojenost s produktem a ještě větší spokojenost s obchodem. Rychlé jednání, ochota a příjemné vystupování při telefonickém kontaktu. Určitě znovu nakoupím dárky pro mého fanatického rybáře????.
5
TJ Avatar autora | 15.5.2019
Paráda, funguje perfektně!
4
ĽR Avatar autora | 5.5.2019
Vyzerá dobre. Ešte som ho nevyskúšal.