Novinka Tip Výroba na zakázku

ČÁP 3 FX NA DVA PRUTY

Čáp 3 FX - tento stojan jsme vyrobili na přání kaprařů, kteří nechtějí nebo nepoužívají klasické swingery, ale hlásiče připevňují přímo na prut, nemusí tak k vodě tahat a šroubovat mnohdy neskladné stojany. S Čápem 3 FX je u vody vše časově a váhově méně náročné, tím pádem pro Vás pohodlnější.

Čáp 3 FX je z čapí rodiny nejnovějším kusem. Vlivem nového technického řešení fixace ramen, jsme dosáhli požadovaných výsledků. Do tohoto stojanu můžete vkládat jak feederové, tak i kaprařské pruty. Samozřejmostí zůstala jednoduchá ovladatelnost, maximální možnost naladění stojanu do různých pozic, vysoká míra stability a skladnost. Zkrátka základní předpoklady k tomu, abyste byli u vody spokojeni.

Váha: 2 Kg

Délka: 85cm

Výška: 25cm, Šířka: 25cm

Součástí stojanu je: nacvakávací zátěž, magnetické rameno na misky či patrony, patka mono s kolíkem

Video ZDE


  • Zvolte variantuNA ZAKÁZKUNA ZAKÁZKUNA ZAKÁZKUNA ZAKÁZKUNA ZAKÁZKUNA ZAKÁZKUNA ZAKÁZKU
4 499 Kč
  • Barva
Kategorie: ČÁP
 

 

1. Jednoduché nastavení Čápa 3 u vody: Dvě nohy dejte proti vodě, jednu nohu dozadu. Pootočte středovou fixaci stojanu tak, abyste nohy tripodu uzamčely. Na zadní nohu nacvakněte zátěž a je hotovo. Pokud budete potřebovat ještě vyšší stabilitu, můžete dvě přední nohy povytáhnout nahoru. Pak už jen zbývá naladit pruty přesně jak potřebujete.

2. Vertikální nastavení ramen Čáp 3 (pohyb ramen nahoru a dolů): Každé rameno lze nastavit samostatně a pomocí utahovací matice zafixovat v dané poloze. Na konci ramene držáku je umístěn magnet, praktický detail. Pokud jej budete využívat, tak už nikdy nebudete muset hledat jehlu, či návazec, který jste si právě vyrobili. 

3. Horizontální nastavení Čáp 3 (pohyb doleva a doprava): povolíte středovou ovládací matici, naladíte ramena do požadované pozice, utáhnete šroub a máte hotovo.

4. Výsuv nohou: každou nohu můžete ladit samostatně a utáhnout pomocí ovládací matice (výsuv: 0-30cm)

5. Závaží: součástí stojanu je závaží, které jednoduše nacvaknete na nohu Čápa 3 tak, aby závaží bylo co nejníže, ale nedotýkalo se země. Závaží je odnimatelné, váží 2 kg. Nyní už nebudete muset hledat u vody alternativy jako kámen do tašky, či naplněná pet lahev vodou.

6. Na středu stojanu jsme Vám ponechali "retro" hák, pro případ, že byste nacvakávací zátěž někde zapomněli.

7. Čáp 3 je vyroben z houževnatého plastu a výrazně předimenzovaný.

8. Pokud je tripod varianta stojanu, který potřebujete, Čáp 3 je Vaše správná volba. Nyní vám zbývá učinit už jen poslední krok: objednat a těšit se na první návštěvu u vody.

 

 

 

 

 

 

Čáp 3 FX


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DP Avatar autora | 14.5.2020
:)
5
M Avatar autora | 20.2.2020
Opět výborný produkt
5
S Avatar autora | 13.2.2020
Výborný stojan