Novinka Tip Výroba na zakázku

ČÁP 3 FX NA JEDEN PRUT

Čáp 3 FX na jeden prut si zamilujete, má vše co u vody potřebujete a ještě mnohem víc.

Váha: 1,8Kg

Délka: 85cm

Výška: 25cm, Šířka: 25cm

Rozložení stojanu trvá cca 10 sekund. Stojan lze použít na jakémkoli povrchu. Na pevném podkladu (beton,kámen) použijete na ukotvení nacvakávací zátěž, která je součástí stojanu. Na měkkém povrchu (tráva,hlína,štěrk) můžete použít buď to zacvakávací zátěž nebo si přikoupit kotvící patku a fixovat pomocí kolíků. Při chytání okamžitě pocítíte rozdíl oproti klasickým stojanům, či vidličkám. Vše je zpracováno do detailu. Obrovskou výhodou tohoto stojanu je, že máte vše po ruce, tzn. že můžete chytat a stražit nástrahy z pozice v sedě a nemusíte se ohýbat pod nohy. Je to velmi pohodlné a jakmile jednou zkusíte, nebudete chtít jinak. 

Čáp 3 FX je z čapí rodiny nejnovějším kusem. Vlivem nového technického řešení fixace ramen, jsme dosáhli požadovaných výsledků. Do tohoto stojanu můžete vkládat jak feederové, tak i kaprařské pruty (pro použití se signalizátory záběru přímo na prutu nebo klasická čihátka). Samozřejmostí zůstala jednoduchá ovladatelnost, maximální možnost naladění stojanu do různých pozic, vysokou míru stability a skladnost. Zkrátka základní předpoklady k tomu, abyste byli u vody spokojeni.

Chcete si udělat z Čápa 3 FX variantu na dva pruty? Je to jednoduché, stačí dokoupit držák prutu a našroubovat místo magnetického držáku.

Video ZDE

Součástí stojanu je: nacvakávací zátěž, 2x magnetické rameno na misky či patrony, 1x patka mono s kolíkem


 • Zvolte variantuNA ZAKÁZKUNA ZAKÁZKUNA ZAKÁZKUNA ZAKÁZKU
4 499 Kč
 • Barva
Kategorie: ČÁP 3
 

1. Jednoduché nastavení Čápa 3 u vody: Dvě nohy dejte proti vodě, jednu nohu dozadu. Pootočte středovou fixaci stojanu tak, abyste nohy tripodu uzamčeli. Na zadní nohu nacvakněte zátěž a je hotovo. Pokud budete potřebovat ještě vyšší stabilitu, můžete dvě přední nohy povytáhnout nahoru. Pak už jen zbývá naladit prut přesně jak potřebujete.

2. Vertikální nastavení ramene Čápa 3 (pohyb ramen nahoru a dolů): rameno lze nastavit samostatně a pomocí utahovací matice zafixovat v dané poloze. Na konci ramene držáku je umístěn magnet, praktický detail. Pokud jej budete využívat, tak už nikdy nebudete muset hledat jehlu, či návazec, který jste si právě vyrobili. 

3. Horizontální nastavení Čápa 3 (pohyb doleva a doprava): povolíte středovou ovládací matici, naladíte ramena do požadované pozice, utáhnete šroub a máte hotovo.

4. Výsuv nohou: každou nohu můžete ladit samostatně a utáhnout pomocí ovládací matice (výsuv: 0-30cm)

5. Závaží: součástí stojanu je závaží, které jednoduše nacvaknete na nohu Čápa 3 tak, aby závaží bylo co nejníže, ale nedotýkalo se země. Závaží je odnimatelné, váží 2 kg. Nyní už nebudete muset hledat u vody alternativy jako kámen do tašky, či naplněná pet lahev vodou.

6. Na středu stojanu jsme Vám ponechali "retro" hák, pro případ, že byste nacvakávací zátěž někde zapomněli.

7. Čáp 3 je vyroben z houževnatého plastu a výrazně předimenzovaný.

8. Pokud je tripod varianta stojanu, který potřebujete, Čáp 3 je Vaše správná volba. Nyní vám zbývá učinit už jen poslední krok: objednat a těšit se na první návštěvu u vody.

 

Podobné produkty

 • Bez názvu 1NovinkaTipVýroba na zakázku
  Čáp 3 FX - tento stojan jsme vyrobili na přání kaprařů, kteří nechtějí nebo nepoužívají klasické swingery, ale hlásiče připevňují přímo na prut,...
  Dostupnost:NA ZAKÁZKU
  Kód:680/ZEL
  Značka:PATRON-FISHING
 • stojan čáp 1 zelenýTipDárek zdarma
  Čáp 1 - feederový stojan na jeden prut
  Dostupnost:Skladem
  Kód:556/ZEL3
  Značka:PATRON-FISHING
  ČÁP 1
  1 399 Kč

ČÁP 3 FX


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: