Novinka Tip

ČERVÁK KLASIK

1 hodnocení

  • Skladem
59 Kč
Kategorie: KRMÍTKA NA ČERVY
 

ČERVÁK KLASIK

 

Krmítko pro použití s živými, čistými masovými červy.Chcete li, aby Vám krmítko posloužilo, co nelépe, je třeba dodržet několik zásadních věcí.

 

1.Vždy když chytáte na masové červy, tak je před použitím vyčistěte.(jedna z možností je, přesypat červy dětskou jemnou krupicí,chvíli je tam nechat a potom přesít krupici přes síto, čisté červy ze síta vysypat do plátěného pytlíku a je hotovo.)

2.Před použitím nechte červy roztančit(slunce,pokud je, udělá tuto práci perfektně) , čím více se hýbou, tím větší parádu ve vodě dělají.

3.U tohoto krmítka nikdy nemíchejte červy se směsí nebo čímkoli jiným, zalepili byste tak otvory krmítka a červy by se nedostali ven.Je běžné, že v krmítku pár červíků zůstane, nicméně, oproti tomu, co vyleze ven je to zanedbatelné množství.

Červů se do krmítka vleze opravdu hodně,dodržíte-li tyto zásady bude se Vám dařit zakrmovat přesně na místě,kde máte nástrahu(doporučujeme 1-3 červy na háček, popřípadě přidat i kukuřičku.Ryby červy milují, proto jsme těmto krmítkům věnovali ve vývoji hodně pozornosti, podívejte sei na další kousky, stojí za to.

 

Nevystavujte teplotám vyšším než 50°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5,0 1 hodnocení
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.